Skip to content Skip to footer

Hakkımda

sakir-bilge-celik-profil-2

+19 Yıl Tercübe

Op. Dr.

Şakir Bilge Çelik

1977 Yalova doğumluyum. 2001 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldum ve ardından Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Kulak Burun Boğaz (KBB) Hastalıkları alanında uzmanlık eğitimimi tamamladım. 2005 yılından itibaren KBB Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapmaya başladım ve devlet hizmeti yükümlülüğümü yerine getirdikten sonra, 2008 yılında özel sektörde çalışmaya başladım. 2011 yılı itibariyle ise Antalya’da özel kliniğimde hizmet veriyorum.

Kliniğimiz

Modern ve hijyenik bir
deneyim önceliğimiz!

Alanımda, Baş Boyun Cerrahisi ve Yüz Estetik Cerrahisinde geniş bir deneyime sahibim. Bu bağlamda; rinoplasti, revizyon rinoplasti, etnik rinoplasti, yüz-boyun germe (face lift), alt ve üst göz kapağı estetiği (blefaroplasti), temporal lift (şakak germe), badem göz estetiği (fox eye ve cat eye), gamze estetiği, alın germe ve kaş kaldırma, bişektomi (yüzden yağ alma), gıdı ve yüz liposuction, yüze yağ dolgusu-transferi, çene büyütme cerrahisi, lip lift (dudak kaldırma), Botulinum Toksin ve dolgu enjeksiyon uygulamaları, iple yüz-boyun germe (thread lift) gibi birçok estetik işlemin yanı sıra genel KBB tedavi ve ameliyatlarını da gerçekleştirmekteyim.

Her bir işlemde doğallık, fonksiyonellik ve estetiği ön planda tutarak, hastalarımın ihtiyaçlarına yönelik, kişiselleştirilmiş çözümler sunuyorum. Mesleğimi, kabul görmüş tıbbi kurallara bağlı kalarak ve çağdaş teknolojik gelişmeleri de entegre ederek icra ediyorum. Ayrıca, uluslararası saygınlığı olan bilimsel dergilerde makalelerim ve araştırmalarım ile bilim dünyasına katkıda bulunuyorum.

Bize Ulaşın

Ücretsiz Ön Görüşme

Kulak, Burun ve Boğaz konularıyla ilgili herhangi bir soru, talep veya görüşünüz varsa, lütfen iletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle iletişime geçin. Size en hızlı şekilde geri dönüş yapmaktan memnuniyet duyacağız.

tr_TR