Skip to content Skip to footer

Profesyonel Dokunuşla Kusursuz Güzellik!

Antalya Burun Estetiği

Hemen Ücretsiz
Fiyat Alın!

Burun Estetiği Uzun Dönem Sonuçları

Hakkımda

Op. Dr. Şakir Bilge Çelik

2001 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldum ve ardından Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Kulak Burun Boğaz (KBB) Hastalıkları alanında uzmanlık eğitimimi tamamladım. 2005 yılından itibaren KBB Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapmaya başladım ve devlet hizmeti yükümlülüğümü yerine getirdikten sonra, 2008 yılında özel sektörde çalışmaya başladım. 2011 yılı itibariyle ise Antalya’da özel kliniğimde hizmet veriyorum.

Alanımda, Baş Boyun Cerrahisi ve Yüz Estetik Cerrahisinde geniş bir deneyime sahibim. Bu bağlamda; rinoplasti, revizyon rinoplasti, etnik rinoplasti, yüz-boyun germe (face lift), alt ve üst göz kapağı estetiği (blefaroplasti), temporal lift (şakak germe), badem göz estetiği (fox eye ve cat eye), gamze estetiği, alın germe ve kaş kaldırma, bişektomi (yüzden yağ alma), gıdı ve yüz liposuction, yüze yağ dolgusu-transferi, çene büyütme cerrahisi, lip lift (dudak kaldırma), dolgu enjeksiyon uygulamaları, iple yüz-boyun germe (thread lift) gibi birçok estetik işlemin yanı sıra genel KBB tedavi ve ameliyatlarını da gerçekleştirmekteyim.

Devamını Gör
Show

Burun Estetiği Antalya

Burun Estetiği Sonrası Hastalarımız

Burun Estetiği Sonrası Nelere Dikkat Edilmeli?

Sıkça Sorulan Sorular

Ameliyat sonrası iyileşme süreci kişiden kişiye değişiklik göstermekle birlikte hastalar bir hafta içinde günlük yaşamlarına dönebilmektedir. Tam iyileşme ve son şeklin oturması birkaç ayı bulabilir.

Ameliyat sonrası hafif ila orta derecede ağrı hissedilebilir, ancak bu ağrılar doktorunuzun önereceği ağrı kesiciler ile kolaylıkla kontrol altına alınabilir. Ağrı genellikle ilk birkaç gün içinde azalır.

Antalya’da burun estetiği fiyatları, seçilen doktorun tecrübesi, kliniğin sunduğu olanaklar ve ameliyatın karmaşıklığı gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterir.

Hafif egzersizlere ameliyattan 2-3 hafta sonra dönülebilir, ancak yoğun spor aktiviteleri ve teması gerektiren sporlara başlamadan önce doktorunuzun onayını almak önemlidir. Tam iyileşme sağlandıktan sonra, yani genellikle 6 hafta sonra, tüm spor aktivitelerine geri dönülebilir.

5.0
Toplam 72 değerlendirme ortalaması
google
Beyza
17 Ocak 2024

29 kasımda burun ameliyatı oldum şakir hocaya burnumda sola eğrilik ve kırık vardı en büyük korkum burnumun çok estetikli gibi durması ve farklı bir insan görünümüne girmekti ama 1 ayın sonrasında diyebilirim ki dünyanın en bebeksi en minik ve doğal burnuna sahibim iyi ki diyorum gözüm kapalı sizi öneririm olumlu olumsuz dürüst ve samimi bir şekilde baştan sona yaşayacaklarımı süslemeden bana aktardı tekrar tekrar teşekkürlerimi borç bilirim kendisine 💐🤍

google
Necdet Okur
16 Ocak 2024

Ameliyatımın üzerinden tam 1 yıl geçti , en az on hekimimizle görüştükten sonra Bilge beye ameliyat oldum, çok zor bir düzeltme operasyonu geçirdim ve çok memnun kaldım.

google
Murat Öztürk
22 Aralık 2023

Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Şakir Bilge Çelik hocamız ile tanıştım. Kendisi alanında uzman, güler yüzlü, açıklayıcı ve ilgili. Aralık ayında rhinoplasti ameliyatı oldum bir ay dolmak üzere sonuçtan çok memnun kaldım, eğer doktor seçimi konusunda henüz karar veremediyseniz sosyal medya hesabını inceleyin kalite ve farkı görebilirsiniz, kesinlikle tavsiye ediyorum.

google
Ercan Ozturk
15 Aralık 2023

Yaklaşık 5 yıl önce burun ameliyatı oldum hocam bu işte 10 numara 5 yıldız herkeze şiddetle tavsiye ederim

google
Deniz Akman
26 Ağustos 2023

Cok memnun kaldim isinde basarili dürüst biri paraya degil isine önem Veren biri %100 tavsiye ederim

google
Kübra Türk (T.C)
26 Ağustos 2023

Kulak temizliği için gittik çok tatlı ilgili bi doktor işinde de profesyonel şüphesiz gelebilirsiniz 🙏🏼

google
UĞUR BAŞGÜL
1 Ağustos 2023

Allah razı olsun çok iyi bir doktor kulak pisliği için gittim tam dolmuş kulağım duymuyordu açıldı hocam seviliyorsun🤗

google
G S
11 Mayıs 2023

Mesleğinin hakkını veren çok başarılı bir doktor

google
kelly janssen
26 Nisan 2023

Really satisfied with the results and the aftercare. Didn’t have pain at all and felt very secure. 🙏🏻

google
Hasan Aydın
13 Nisan 2023

Also als erstes muss ich sagen, dass alles zu meiner vollsten Zufriedenheit abgelaufen ist , vom Anfang bis zum Ende, sehr zufrieden mit dem Transfer bis zu OP und danach Ich empfehle Ihnen dr Ṣakir in jeder Hinsicht weil er sehr informativ und natürlich sehr nett ist Herṣey için tṣkler hocam 🙏🙏

google
Ibragim Vykov
1 Mart 2023

I recently had a rhinoplasty with Dr. Şakir and am very happy with the result. I liked how during the first consultation Dr. Şakir explained all of the available options and made sure that I understood what to expect during and after the surgery. He patiently answered all of my questions in detail, and I felt confident in his expertise. On the surgery day, Dr. Şakir was very attentive and made sure that I was comfortable. Even though my case was more complex than usual, everything went smoothly. After the surgery, Dr. Şakir provided clear instructions on how to avoid complications, and if I have any problem during recovery, he was always there to help. He speaks English very well and explains everything thoroughly. The staff at his clinic is also very pleasant and welcoming. Dr. Şakir is a true professional. I can't recommend him enough.

google
fadime pehlivan
19 Aralık 2022

Harika bir doktor

google
Murat Dalar
1 Aralık 2022

Yaklaşık 3 hafta olucak benimde amelyatım hiç ağrı sızı çekmedim herşey söylenildiği gibi oldu iyi sonuçlar aldım öncelikle şakir hocama ve ekibine de ayrıca teşekkürler ederim 🙏

google
Alp Özbaş
30 Kasım 2022

Rinoplasti için başvurduğumuz da çok ilgilendiği ve ameliyat sürecinden sonra da bizimle çok ilgilendi herşey için teşekkür ederim

google
ŞAHİN SAĞCAN
28 Kasım 2022

20 gün önce dr şakir beye rinoplasti ameliyatı oldum sonuçtan ve doktorun ilgisinden çok memnun kaldım kendisine teşekkür ederim.

google
Rukiye Kaş
23 Kasım 2022

Cok bilgili bir doktor tavsiye ediyorum Hangisi daha

google
ABDÜL MUHSİN KAŞ
22 Kasım 2022

Memnun kaldık Tavsiye ederiz

google
Y G
22 Kasım 2022

hiçbir sorun yanıtsız bırakılmıyor, ilgi ve alaka her şey mevcut. çok memnun kaldık, teşekkür ederiz her şey için.

google
Sandra Sandra
23 Ekim 2022

The best doctor in the world! I had a revision surgery with him and I didn't even dream of the result. A doctor with magic hands, warmest recommendation!!

google
Yesim Zorca
21 Ekim 2022

rinoplasti olmayı çok istiyor ama korkuyordum, endişeleniyordum Şakir hocama muayene oldum o kadar güzel ilgilendi ki daha önce kendisiyle ilgili hep iyi şeyler duymuştum zaten ve 6 ay önce ameliyat oldum ameliyat sürecinde de sonrasında da çok güzel ilgilendi her şey için kendisine çok teşekkür ederim. Iyiki varsınız hocamm😊

google
Mert Kürşat
21 Ekim 2022

Küçüklüğümden beridir burnumda aşırı eğrilik olduğu için nefes alamıyordum.Kemik gelişimi tamamlanmadığı için en erken 18 yaşımda ameliyat olabilirdim.Geçtiğimiz sene çok araştırmadan devlet hastanesinde bir doktora ameliyat olacaktım ama covid testi pozitif çıktığı için ameliyatım iptal olmuştu.İyi ki test pozitif çıkmış çünkü başka bir doktor benim aşırı travmatik burnum için Şakir Bey'in uğraştığı kadar asla uğraşmazdı.Diş teliyle beraber sorunsuz bir şekilde ameliyat oldum.Ameliyatımdan sonra ağrı ve morluk olmadı.Burnumun ameliyattan sonraki hali beni çok mutlu etti.Şakir Bey'e gönül rahatlığıyla ameliyat olabilirsiniz çünkü emin ellerde olacaksınız.Kendisine ve ekibine hayatımın sonuna kadar minnettar kalacağım.

google
T Kaş
10 Ekim 2022

Rinoplasti ameliyatım için Şakir beyi tercih ettim Kendisi tecrübeli ve hastaları ile çok ilgili bir doktor Hiç tereddütsüz tercih edebilirsiniz

google
wer 1988
5 Ekim 2022

I want to thank Şakir Bey for his professionalism. The result exceeded all my expectations. My nose has bothered me since childhood. During the consultation, the doctor explained everything to me in detail and answered all my questions. It is immediately clear that Şakir Bey cares about his patients. I also want to note that Şhakir Bey pays attention not only to beauty, but first of all to health. I will definitely contact you again!

google
Gülsen Tuğcan
3 Ekim 2022

Kızımın rinoplasti ameliyatını Şakir Bey yaptı. Kendisini herkese tereddütsüz tavsiye ederim. Gerek insanlığı gerek doktorluğu bizi çok mutlu etti ve şifa verdi. Kendisine tekrardan çok teşekkür ediyorum

google
alisa orhon
3 Ekim 2022

Şakir bey,benim gibi bu tur opersayonlarda tedirgin olanlar için gerçekten bir numaralı adress diye bilirim..Gerçekten ameliyat öncesi sizinle her şeyi seffaf bir şekilde paylaşan,gerçekçi ve ne istediğinizi gerçekten anlayan bir doktor..Şakir beyi keşf etmeden önce gorüştüğüm doktorlar bana gerçekçi gelmedi ve bu tur operasyonlar şansa bırakılmamalı..kendisine burun estetiği amelyatı oldum sonuçtan çok çok memnunum..yüzümle alakalı bir kaç operasayonuda kendisine yaptırmayı düşünüyorum.Teşekkürler Şakir bey..

google
Tuğba Irmak
3 Ekim 2022

Bir hafta önce rinoplasti ameliyatı oldum Şakir Bey’e. Kendisi hem insan hem de doktor olarak harika birisi. Hastasıyla iletişimi çok kuvvetli, her şeyi rahatça sorabiliyor ve cevabını alabiliyorsunuz. Ameliyat da dahil her süreçten çok memnun kaldım ve hiçbir zorluk yaşamadım. Kesinlikle Şakir Bey’i tavsiye ederim. Tekrardan çok teşekkür ederim iyi ki varsınız doktorum😊

google
Selma Selma
16 Eylül 2022

2016 yılında Şakir beye burun ameliyatı oldum . Kendisine çok soru sorup sık bogaz etmeme rağmen beni özenle karşıladı.ben söylemeden kimse ameliyat olduğumu anlamiyor bile kendisindem çok memnun kaldım Allah izin veririrse bu sefer de kardeşim ameliyat olacak.yine tercihimiz Şakir Bilge Çelik…

google
Serap Güner
10 Eylül 2022

Çok başarılı bir cerrah. Çok disiplinli ve özverili çalışıyor. Gözüm kapalı tavsiye ediyorum.

google
ismail yılmaz
10 Eylül 2022

Hem eşimin hem de kız kardeşimin burun estetik ameliyatını gerçekleştiren Dr. Şakir Bilge Çelik Beye çok teşekkür ederim. İlgisi, bilgisi, tecrübesi ve güler yüzü ile kendisini tek geçerim.

Doktor Beye tam 12 yıl önce burun estetiği yaptırmıştım. Burnumdan çok memnunum ve 12 yıldır hiçbir sorun yaşamadım. Burun estetiği için kendisini şiddetle tavsiye ederim.

google
Doruk Çetin
7 Eylül 2022

Bir hafta önce ameliyat oldum , çok memnunum hiç ağrım olmadı çok güzel ilerliyor süreç , tavsiye ediyorumm

google
Ida Johansen
7 Eylül 2022

I had a liplift surgery with doctor Celic and he was first of all very kind and helpfull. Second of all he knows facial surgery very well and could answer my questions in a way that I understood him. I am a week post op tomorrow, and when I have any questions he answer and help me fast and with kindness. I am going back to him to fix my broken nose. 🥰

google
CEMŞİD ALİM
26 Ağustos 2022

KBB, Plastik Cerrahi ve Estetik açısından mükemmel bir doktor. Gözünüz kapalı güvenebilrisiniz.

google
Özlem Kardaş
20 Ağustos 2022

Çok sevgi dolu, hastasıyla birebir ilgilenen, merhametli, mükemmel bir doktorsunuz. Her şey için teşekkür ederim. Ameliyattan sonra rahat nefes alabilmenin mücezeliğini yaşıyorum

google
Hilal Demir
16 Ağustos 2022

Doktor bey ameliyat öncesi yaşayacağım her şeyi dürüstçe benimle paylaştı ve sonrasında da bana destek oldu. İşinde gayet başarılı biri olduğu için gönül rahatlığıyla herkese öneriyorum.

google
Rukiye Kuru
16 Ağustos 2022

Şakir hocama 6 yıl önce burun estetiği ameliyatı yaptırdım. Şakir hocam hem ameliyat öncesi hem ameliyat sonrası çok alakadar oldu. Burnumdan çok memnunum. Şakir hocama burdan da teşekkürü bir borç bilirim. Endişesiz tercih edebilirsiniz.

google
Handan Timur
15 Ağustos 2022

Burun ameliyatımı başarıyla gerçekleştiren doktoruma çok teşekkür ederim

google
Cemil Mahalleli
14 Ağustos 2022

Kelimenin tek anlamıyla mükemmel. Başarılar diliyorum.

google
Esra Nur Okyay
13 Ağustos 2022

10 ay önce Şakir beye rinoplasti ameliyatı oldum . Ameliyat sonrası hiç ağrım olmadı burnumu tam istediğim gibi doğal ve güzel yaptı . İyi ki ona ameliyat olmuşum zaten başka kimseye güvenip ameliyat olamazdım .Çok ilgili işinde çok başarılı bir doktor .kendisine çok teşekkür ediyorum işinde böyle güzel kbb doktorları umarım artar . Şakir beyi herkese tavsiye ediyorum .

google
Hasibe Tetik
13 Ağustos 2022

Şakir bey 3 ay önce olmaktan çok korktuğun rinoplasti ameliyatımı yaptı ameliyat süreci öncesi ve sonrası genel olarak çok iyi geçti teşkkr ederim

google
Asuman Can
13 Ağustos 2022

Dr şakir bilge bey bana yaptığınız amelitattan çok memnunum teşekkürler başarılar

google
Nisa Rumeysa Altunok
13 Ağustos 2022

Birçok doktora gittim ama sorularımın cevabını bu kadar net veren, önerileriyle ufkumu açan ve ilgi alakasından gerçekten memnun kaldığım doktor Şakir bey oldu bundan sonra başka bir adrese gideceğimi sanmam 🙂 çok teşekkürler

google
Anıl İncesu
13 Ağustos 2022

ilgi,güler yüz,saygı ve sevgi çerçevesinde sağlığınızı kendi sağlığı gibi gören bir ekip ve işinin gerçek anlamda ehli bir doktor tanımak istiyorsanız gitmeniz gereken tek adres bu klinik

google
Ahmet Abay
13 Ağustos 2022

İlk başlarda korkmuştuk ama daha sonra sayın DR. ŞAKİR BİLGE ÇELİK verdiği güvenle o korkumuz da yendik herkese tavsiye edeceğim yer her şey için teşekkürler

google
Ali Berat 07
13 Ağustos 2022

Çok güler yüzlü işini iyi yapan nadir cerrahlardan.Uyku abnesi rahatsızlığından enişteme şifa bulmasını sağlayan doktordur. Kesinlikle düşünmeden kendinizi emanet edebilirsiniz. Ayrıca iyi bir rinoplasti uzmanıdır.

google
Havile Özdoğan
13 Ağustos 2022

Şakir bey çok ilgili güler yüzlü bir hekim bugün muayene oldum çok memnun kaldım hiç düşünmeden şakir beyden randevu alabilirsiniz

google
melek izci
13 Ağustos 2022

Burun ameliyatımı yapan mükemmel bir Dr beklediğimden de çok iyi bir operasyon geçirdim her konuda çok yardımcı oldunuz hocam ellerinize emeğinize sağlık herkese şiddetle tavsiye ederim 🤗

google
Şehinaz Demir
13 Ağustos 2022

Kızımın burnu için başvurduk. Çok ilgilendi her ayrıntıyı detaylı olarak anlattı. İçimiz rahat bir şekilde yaptırmaya karar verdik. Sonuç mükemmel. Kızım ve biz yapılan işlemi çok çok beğendik. Rahatlıkla gidip herşeyi sorabilirsiniz. Tekrar doktor beye çok teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim. Kolay gelsin 😊😊💐

google
Alper Sencan
12 Ağustos 2022

Valla hocam ellerinize sağlık hep istediğim burnu sağladı uyku apnem horlamam yok artık. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

google
ÖZGÜR TRAVEL
23 Haziran 2022

Çok ilgili ve bilgili bir doktordur.. Duymayan kulaklarım duyar oldu.. Burun ve gözaltı sorunlarımı içinde randevu oluşturdum..

Şimdi Ücretsiz Fiyat Alın

Antalya Burun Estetiği Fiyatları

Antalya burun ameliyatı fiyatları;  doktorun tecrübesi, kliniğin konumu ve kullanılan teknoloji gibi birçok faktöre bağlı olarak değişiklik gösterir. Antalya’daki klinikler uluslararası standartlarda hizmet sunarken fiyatları da rekabetçi olmaktadır. Antalya burun ameliyatı fiyatları hakkında araştırma yaparken, ameliyat sonrası takip hizmetlerinin de fiyata dahil olup olmadığını sormak önemlidir. Antalya, hem kaliteli hem de maliyet-etkin estetik çözümler arayanlar için tercih edilen bir destinasyon haline gelmiştir.

Neden Antalya'yı Ziyaret Etmelisiniz?

Antalya, Akdeniz’in incisi, berrak suları ve altın kumsallarıyla sizi bekliyor. Bu büyüleyici şehir, tarih severler için zamanda bir yolculuk sunar; antik kentler ve görkemli kalıntılar adeta bir açık hava müzesi gibi. Modern alışveriş merkezleri, damak çatlatan lezzetler ve enerjik gece hayatıyla Antalya, her zevke hitap eder. Macera arayanları da unutmamış, raftingden dağ bisikletine kadar adrenalin dolu aktivitelerle dolu. Ve elbette, yılın her günü baharı aratmayan ılıman iklimiyle, Antalya her mevsim ziyaretçilerine kucak açar. Bu eşsiz çeşitlilik, Antalya’yı hem ruhunu dinlendirmek hem de yeni deneyimler arayanlar için vazgeçilmez bir cennet haline getirir. Antalya, sadece bir tatil değil, unutulmaz anılar demeti vaat ediyor!

Bize Ulaşın

Ücretsiz Ön Görüşme

Kulak, Burun ve Boğaz konularıyla ilgili herhangi bir soru, talep veya görüşünüz varsa, lütfen iletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle iletişime geçin. Size en hızlı şekilde geri dönüş yapmaktan memnuniyet duyacağız.

tr_TR